Usta Analist: O 5 Altcoin 3x Yapabilir: TIA Coin de Var!

Tanınmış kripto para analisti Michaël van de Poppe, çarpıcı bir analizle piyasalarda altcoinlerin dip yaptığına ve Bitcoin (BTC) karşısında 3 kat değer kazanabilecek potansiyele sahip TIA coin dahil tokenler belirlediğine dikkat çekti. Van de Poppe, bu altcoinleri en az riskli yatırım seçenekleri olarak da nitelendirdi.

Van de Poppe’nin TIA coin dahil altcoin önerileri

Michael van de Poppe, en son gönderilerinde, 3x yapma olasılığı olan kripto paraları gündeme getirdi. Analistin listesi şu şekilde:

  • Optimism (OP): Ethereum tabanlı bir Layer-2 ölçeklendirme çözümü olan Optimism, işlem ücretlerini düşürmeyi ve işlem hızlarını artırmayı amaçlıyor. Van de Poppe, OP’nin artan kullanım alanları ve ekosistem gelişmeleri ışığında öne çıktığını savunuyor.
  • Chainlink (LINK): Oracle hizmeti sunan Chainlink, blockchain dışındaki verileri akıllı sözleşmelerle erişilebilir hale getiriyor. Van de Poppe, LINK’in geleneksel finansla entegrasyonunun ve DeFi alanındaki geniş kullanımının bu altcoini cazip kıldığını ifade ediyor.
  • WOO Network (WOO): Merkezi olmayan bir borsa (DEX) olan WOO Network, düşük işlem ücretleri ve yüksek likidite ile öne çıkıyor. Van de Poppe, WOO’nun artan ticaret hacmi ve platform geliştirmelerinin bu altcoini ön plana çıkardığını vurguluyor.
  • Celestia (TIA): Merkezi olmayan bir modüler Blockcain altyapısı olan Celestia, geliştiricilerin veri katmanlarını özelleştirmelerine imkan tanıyor. Van de Poppe, CEL’in modüler yapısının ve Cosmos ekosistemiyle entegrasyonunun bu altcoini uzun vadede cazip kıldığını belirtiyor.
  • SKALE Network (SKL): Ethereum tabanlı bir ölçeklendirme çözümü olan SKALE Network, yan zincirler kullanarak işlem kapasitesini artırmayı amaçlıyor. Van de Poppe, SKL’nin düşük işlem ücretleri ve hızlı işlem hızı ile öne çıkan bir altcoin olduğunu ifade ediyor.

Van de Poppe Bitcoin ve Ethereum hakkında neler dedi?

Van de Poppe, son dönemde Bitcoin (BTC) tutmakta oldukça temkinli olduğunu ve portföyünde daha fazla altcoine yer verdiğini açıkladı. Uzman, ilerleyen dönemde Bitcoin’e olan yatırımını yeniden artırabileceğini de sözlerine ekledi. Ethereum (ETH) için ise boğa piyasası sinyalleri veren Van de Poppe, ETH fiyatının yeniden yukarı yönde bir hareket başlattığını ve ETH/BTC çiftinin son iki haftadaki en yüksek seviyesine ulaştığını gözlemledi.

Bu durumun ETH’nin BTC karşısında güç kazandığını gösterdiğini savunan Van de Poppe, ETH’nin önümüzdeki dönemde de değer kazanmaya devam edebileceğini öngörüyor. UnutmayınBu bilgiler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yapmadan önce detaylı araştırma yapmanız ve kendi risk analizinizi gerçekleştirmeniz önemlidir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir